KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636715

nr 1363 6715

Alvin Stöhr (1874-1941), . Signerad, -33, Stockholms slott. Olja på duk, 27x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:19:40